Doprava a platba

 

Doprava

Pro doručení vaší objednávky můžete využít:

- Balíkovnu - 65 Kč

- Zásilkovnu (na výdejnu) - 85 Kč

- Českou poštu (Balík do ruky) - 115 Kč

- osobní odběr ve výdejně v Praze – 0 Kč

- GLS na výdejnu - 70 Kč do váhy zásilky 3kg a 110 Kč do váhy 10 kg

- GLS na adresu - 95 Kč do váhy zásilky 3kg a 135 Kč do váhy 10 kg.

Výdejnu a dílnu v jednom naleznete na adrese: Kladenská 409/9, Praha 6, 160 00 (u metra A Bořislavka). Vyzvednout si balíček je možné po předchozí domluvě. Více o osobním odběru zde

Při nákupu nad 2000 Kč máte dopravu zdarma.

Můžeme se také domluvit na jiném způsobu dopravy – např. pomocí PPL, nebo u malých zásilek jako dopis Českou poštou. Dejte nám vědět, kontakty najdete zde.

 

Jak balíme zásilky?

Při balení zásilek se snažíme šetřit přírodními zdroji, proto upřednostňujeme krabice a výplně (balicí papír, bublinková folie), které byly již předtím použity. Pokud by ale toto nebylo možné (například zboží je moc malé na krabici), tak zboží zabalíme do papírových obálek.

Pokud máte nějaké speciální přání ohledně balení (například že chcete pouze nový balicí materiál), napište to do poznámky pro prodejce v posledním kroku objednávky a my se vám pokusíme vyhovět.

 

Platba

Platba je možná:

- bankovním převodem - 0 Kč (zobrazí se vám QR kód, můžete tedy zaplatit rychle a pohodlně třeba přes mobilní bankovnictví)

- dobírkou (většinou lze hotově i platební kartou, záleží na daném výdejním místě) - 50 Kč pro GLS, 30 Kč pro ostatní dopravce

- hotově, kartou, mobilem nebo okamžitým bankovním převodem při osobním odběru - 0 Kč
Pro možnost okamžitého bankovního převodu je potřeba, abyste s sebou měli mobil či jiné zařízení, bankovní aplikaci a připojení k internetu tak, abyste platbu mohli na místě provést.

- online přes platební bránu – 0 Kč

Je možné platit online platební kartou, Apple Pay a Google Pay. Pokud jste na Macu/iPhonu a Apple Pay se vám nezobrazuje, prosím proveďte nákup v Safari.

Poskytovatelem platební brány ShoptetPay je společnost Shoptet a.s., kontaktní údaje:
Dvořeckého 628/8, 169 00 Praha 6, Česká republika
IČ: 28935675, DIČ: CZ28935675
E-mail: info@shoptetpay.com
Tel: +420 733 157 700
www.shoptetpay.com

loga bank2