Z bavlny

Pokud preferujete přírodní materiály, máme pro Vás nabídku bavlněných látek. Buď vzorované barevné šátky nebo látky z bavlněného saténu, který je ze 100 % přírodního původu, zároveň je ale trochu lesklý, takže zabalené dárky vypadají stále šmrncově.

Jednovrstvé látky se dají použít i jako luxusní kapesníky. U oboustranných se zase dá využít kontrast barev k ještě krásnějšímu zabalení.

Cena

55115
155115

Zachráněná látka

Položek k zobrazení: 10
růžová látka pro balení dárků
Zachráněná látka
od 115 Kč

Tato látka je vyrobena z bavlněné látky, která zůstala nevyužitá (tzv. deadstock). Představuje skvělý způsob, jak zabalit dárek pro eko nadšence. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

45RUZ/MAL
všechny látky
od 55 Kč

Látky na balení dárků se svátečním motivem jsou skvělý způsob, jak zabalit vánoční dárky. Jsou ale použitelné po celý rok.  

4VZ/MAL
fialová látka z bavlněného saténu
od 90 Kč

Pomocí této fialové látky ze 100% bavlněného saténu zabalíte dárek elegantně a originálně. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

43TF/MAL
fialovobéžová látka z bavlněného saténu
od 110 Kč

Tato fialovo-béžová látka ze 100% bavlněného saténu Vám pomůže zabalit dárek s krásným efektem kontrastu dvou barev – fialové a béžové. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

44FB/MAL
žlutobéžová látka z bavlněného saténu
od 110 Kč

Tato žluto-béžová látka ze 100% bavlněného saténu Vám pomůže zabalit dárek s krásným efektem kontrastu dvou barev – žluté a béžové. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

44HZB/MAL
žlutá látka z bavlněného saténu
od 90 Kč

Pomocí této vesele žluté látky ze 100% bavlněného saténu zabalíte dárek elegantně a originálně. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

43HZ/MAL
modrá látka s bp
Poslední kusy
od 90 Kč

Pomocí této královsky modré látky ze 100% bavlněného saténu zabalíte dárek elegantně a originálně. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

43KM/MAL
fialovožlutá látka z bavlněného saténu
od 110 Kč

Tato fialovo-žlutá látka ze 100% bavlněného saténu Vám pomůže zabalit dárek s krásným efektem kontrastu dvou barev – fialové a hořčicově žluté. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

44FHZ/MAL
černozlatá látka
od 55 Kč

Někdy stačí pro krásné zabalení dárků i jednoduché bavlněné plátno. Zvlášť tato látka pro balení dárků s elegantním vzorem, která může sloužit i jako kapesník. Vyberte si ze tří velikostí.

46CSZ/MAL
tyrkysová látka s listy
od 55 Kč

Někdy stačí pro krásné zabalení dárků i jednoduché bavlněné plátno. Zvlášť, když má tak krásný vzor! Vyberte si ze tří velikostí této látky pro balení dárků, která může sloužit i jako kapesník.

46TYR/MAL
10 položek celkem