Výdejna v Praze

Adresa

Kladenská 409/9

Praha 6 160 00

3 minuty pěšky od metra A (stanice Bořislavka)

Osobní odběr ve výdejně je zdarma.

Platba možná: kartou, hotově, mobilem,

okamžitým bankovním převodem

Výdejna slouží i jako dílnička, kde vznikají výrobky.

Proto ve výdejně můžete:

- vyzvednout objednávky z e-shopu

- prohlédnout a koupit produkty (i bez objednávky)

- nechat si produkty upravit podle vašich přání

- nechat si zabalit dárky do látek, více podrobností na tomto odkazu

- nebo jen nakouknout do zákulisí Decoyany!

Můžete sem také přinést použité kartonové krabice, my do nich pak zabalíme objednávky. Krabice noste prosím spíše menší, čisté a bez výrazného poškození (menší oděrky jsou pořádku). Také ideálně strhněte etiketu s vašimi osobními údaji jako jméno a adresa.

Výdejna je otevřena pouze po předchozí domluvě. Většinou je možné se domluvit na všedních dnech ráno a pozdní odpoledne/večer, nebo na sobotu. Můžete nás kontaktovat způsoby uvedenými zde, nebo si vyberte termín v rezervačním systému:

 

výdejna se mnou

Ve výdejně také najdete tuto přehlednou nástěnku s gumičkami:

výběr scrunchies

 

Fotky z výdejny:

 

Jak k nám?

MHD:

Výdejna je hned u stanice metra A Bořislavka (zelená linka). Při výstupu vyjeďte eskalátory nahoru, za místní pekárnou uvidíte vchod do obchodního centra Bořislavka, projděte jím, sjeďte po schodech dolů do patra -3 (tam, kde je supermarket Lidl), zahněte doprava a vyjděte východem u drogerie DM. Pak už na druhé straně ulice uvidíte naši výdejnu.

Dá se sem také dojet tramvají 20 a 26, stanice Bořislavka nebo Na Pískách.

Na stanici Bořislavka staví i autobusy 131, 161, 216 a 263 a mají zde konečnou některé autobusy příměstské dopravy – 312, 316 a 356. Pokud váš spoj končí na stanici Nádraží Veleslavín, odtamtud je to jen jedna zastávka metra A.

Autem:

Ulice Kladenská je rovnoběžná s třídou Evropská, pokud po Evropské přijedete, odbočte do ulice Liberijská a pak na kruhovém objezdu zvolte 3. výjezd a dojeďte na konec ulice Kladenská. Parkovat se v ulici dá, jsou tu ale smíšené zóny, takže pokud nemáte parkovací oprávnění pro tuto oblast, je nutno za parkování zaplatit.

Pokud vám osobní odběr nevyhovuje, můžete si nechat zboží doručit přes Zásilkovnu, Českou poštu či Balíkovnu, více v sekci Doprava a platba.