Výrobky ze zachráněných látek

V této kategorii najdete výrobky ze zachráněných látek. O co se jedná?

Jsou to látky, které zbyly z výroby ostatních firem, nebo jsou ze skladů výrobců, kteří museli ukončit výrobu. Říká se jim také látky s příběhem, nevyužité látky, nebo je můžete znát pod anglickým výrazem deadstock. Takové látky bohužel skončí nejčastěji na skládce, nebo jsou recyklovány. Tím se ale zničí látka, která je jinak úplně v pořádku. Spolu s námi jim můžete dát nový život - jako scrunchie, šátek nebo pytlík.

 

Cena

65125
165125

Hlavní materiál?

Zachráněná látka

Položek k zobrazení: 8
klasické scrunchies ze zachr látek
Zachráněná látka
125 Kč

Klasická gumička jemná k vlasům, vyrobená ze zachráněné (nevyužité) látky.

51ZLB/RUZ
mini scrunchies ze zachráněné látky
Zachráněná látka
95 Kč

Pokud chcete scrunchie, která je spíše nenápadná, ale stále ozdobná. Mohou ji použít i děti (od 3 let). Scrunchie je vyrobena ze zachráněné (nevyužité) látky.

53ZLB/RUZ
široké scrunchies 2
Zachráněná látka
105 Kč

Pro ty, kteří mají radši širší gumičky. Na ruce vypadá scrunchie skoro jako náramek. Je vyrobena ze zachráněné (nevyužité) látky.

52ZLB/RUZ
růžová látka pro balení dárků
Zachráněná látka
od 115 Kč

Tato látka je vyrobena z bavlněné látky, která zůstala nevyužitá (tzv. deadstock). Představuje skvělý způsob, jak zabalit dárek pro eko nadšence. Můžete si vybrat ze tří velikostí.

45RUZ/MAL
uzavřený zelený pytlík
65 Kč

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak zabalit dárek, uchovávat cennosti, nebo ochránit výrobky během praní. Vyrobeno z tzv. zachráněné látky, tedy materiálu, který by jinak zůstal nevyužitý.

201Z
dárkový poukaz černobílý 100
od 100 Kč

Hledáte dárek, ale nevíte, co přesně koupit? Právě pro vás nabízíme elektronické dárkové poukazy v různých hodnotách. Tento má jednoduchý design vhodný pro černobílý tisk a případné vybarvení.

DPECB/100
Dárkový poukaz béžový ukázka 100
od 100 Kč

Hledáte dárek, ale nevíte, co přesně koupit? Právě pro vás nabízíme elektronické dárkové poukazy v různých hodnotách. Tento má design naší béžové gumičky (scrunchie).

DPEB/100
Dárkový poukaz vínový ukázka 100
od 100 Kč

Hledáte dárek, ale nevíte, co přesně koupit? Právě pro vás nabízíme elektronické dárkové poukazy v různých hodnotách. Tento má design naší vínové gumičky.

DPEV/100
8 položek celkem