Zelený jednovrstvý pytlík z nevyužitého materiálu

Jednoduchý, ale efektivní způsob, jak zabalit dárek, uchovávat cennosti, nebo ochránit výrobky během praní. Vyrobeno z tzv. zachráněné látky, tedy materiálu, který by jinak zůstal nevyužitý.

65 Kč
Dostupnost: Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
Kód: 201Z
Zelený jednovrstvý pytlík z nevyužitého materiálu

Detailní popis produktu

Tento pytlík (sáček) poslouží jako obal na dárky, ale můžete do něj dát menší textilní výrobky jako scrunchies nebo kapesníky před praním, aby se výrobky nepoškodily.

Je vyroben z jednovrstvé silnější látky a uzavírá se pomocí tunýlku, kterým vede bavlněná šňůrka.

Pokud ho někomu darujete, obdarovaný ho může použít znovu na zabalení dárků nebo jako taštičku na různé předměty, které chce mít u sebe.

Rozměry:

Výška 17 cm, šířka 12-13 cm.

Vejdou se do něj třeba 3 naše klasické scrunchies, nebo sada menších/středních kapesníků.

Materiál:

  • 100% bavlněná zelená látka, šňůrka: 100% bavlna
  • Nitě: recyklovaný polyester

Tento produkt je vyroben z bavlněné látky, která by se jinak vyhodila. Jde o tzv. zachráněnou látku, používají se i výrazy jako nevyužitá látka, látka s příběhem či anglický výraz deadstock. Jelikož se tyto látky již nevyrábí, není jisté, že je po vyprodání budeme moci dokoupit. Každý výrobek je tak vyroben pouze v omezeném množství. Skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí mít něco unikátního!

Údržba:

Výrobek perte na 30-40 °C na spíše nižší otáčky a perte s podobnými barvami. Ideálně použijte prací prášek či gel na jemné prádlo. Doporučujeme nepoužívat sušičku, když tak jen na nejchladnější stupeň. Ideálně nechte látku uschnout na vzduchu. Žehlete na střední stupeň. Nebělte, nečistěte chemickými prostředky. Další informace o tom, jak se o výrobek starat, najdete v sekci údržba.

Vyrobeno v České republice

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárkové pytlíky
? Hlavní materiál: Bavlna
Zachráněná látka: Ano